قوانین ومقررات

1396-3-2 04:48:12

درابتدا توضیح مختصری در مورد فعالیت سایت خواهیم داد تا همراهان محترم با چگونگی وزمینه فعالیت  سایت بیشتر آشنا شوند .

هدف از راه اندازی این سایت این است کاربران پس از ععضویت با انجام بازی هاای متنوغی که در نظر گرفته شده است به کسب امتیاز بپردازند و در اتهای هر دوره در قرعه کشی جوایز شرکت کنند و در صورت خوش شانس بودن برنده شوند.

اگر کاربری امتیاز لازم برای شرکت در قرعه کشی را بدست نیاورد یا تمایل داشت بدون انجام بازی مستقیما وارد قرعه کشی شود می نواند از قسمت افزایش امتیاز پکیج های امتیازی متنوعی را خریداری نماید و شانس خود را برای برنده شدن آزمایش کند.

هنگام ثبت نام اطلاعاتی از کاربران دریافت میگردد که به نمایش عموم  گذاشته نخواهد شد واطلاعات ثبت شده جهت تماس با کاربر مورد نظر بعد ازبرنده شدن در قرعه کشی ومواردوابسته به آن می باشد.

ثبت نام با شماره موبایل واطلاعات دیگران خلاف قوانین این سایت است ودرصورت مشاهده  و اثبات، عضویت کاربر لغو می گردد.

بیان مطالبی که خلاف عرف وفرهنگ ایران است درهرکجای سایت ممنوع می باشد وعضویت کاربر لغو می گردد.

هرگونه تبلیغ و استفاده ازفضای سایت برای مقاصدتجاری وتبلیغاتی ، بدون هماهنگی با مدیریت سایت تخلف محسوب می شود وتبلیغ وعضویت کاربر لغوخواهد شد .

انتخاب عکس هایی که مغایر باقوانین وعرف وفرهنگ ایران است تخلف محسوب وحذف می گردد.

درتمامی مسابقاتی که صورت می گیرد ،برندگان موظف هستند تا مدارک خود را طی 3 روزبرای ما ارسال کنند در غیر این صورت انصراف شخص برنده بصورت اتوماتیک ثبت خواهد شد.

استفاده از مطالب واطلاعات این سایت برای غیرمجاز نیست .

تمامی محتویات  وابداعات و ایده های گرافیکی وطرح ها وبازی ها متعلق به سایت سرگرم شو بوده وکلیه حقوق آن متعلق به این مجموعه است.

کاربران این سایت با بازدید ازمحتویات  ویا ثبت نام درسایت موافقت خود راباقوانین هرسطح وهربخش اعلام نموده وهمچنین سایت سرگرم شو هیچگونه مسئولیتی درقبال زیان وخساراتی که ناشی ازعمل نکردن به قوانین سایت باشد را ندارد

درباره سرگرمشو

امروزه با توجه به توسعه فضای مجازی، سایت ها و اپلیکیشن های متعددی بوجود آمده اند و بسیاری از آنها در زمینه بازی و سرگرمی فعالیت می کنند اما گروه سرگرم شو برآن است تا لذت بازی و سرگرم شدن را همراه با افزایش معلومات و در نهایت دریافت جوایز نفیس برای شما عزیزان فراهم نماید. امید است با یاری شما همراهان گرامی فضای مهیج و آموزنده ای ایجاد شود تا هم اوقات فراغت خود را سپری نمایید و در صورت خوش شانس بودن برنده هم باشید.
logo-samandehi